Volg ons op Social Media:

10. INDERELLA (IN FOAL TO CHAPLIN)

ZIROCCO BLUE VDL x CARETINO

Halfzus van de KWPN-goedgekeurde hengst Veron
Bekijk de volledige collectie van Broodmares & embryos (February '22)

Eindigde op

26 feb. 2022 20:55:00

Verkocht naar Verenigde Staten

8 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

PEDIGREE

ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
COUPERUS
ACARLA
LICORNE DES FORETS
VOLTAIRE
GEKAS DES FORETS
RINDERELLA VDL
CARETINO
CALETTO II
ISIDOR
FINETTA I
ISIDOR
VERONA
Bekijk pedigree

ABOUT

In de afstamming van Inderella is de Olympische tophengst Zirocco Blue VDL verenigt met Holsteiner stam 318D1. Haar moeder Rinderella VDL geniet bekendheid als moeder van de KWPN-goedgekeurde hengst Veron (v.Quite Easy I) en bracht daarnaast ook de Westfaals gekeurde hengst Quinta Real (v.Quite Easy I) en de Oldenburgs gekeurde hengst Chocolat (v.Indoctro), die op internationaal 1.35m-niveau heeft gepresteerd. Zelf is Rinderella VDL een volle zus van de internationaal 1.40m-geklasseerde Camino en halfzus van het internationale 1.45m-springpaard Oki Boy (v.Cardino). Vader Zirocco Blue VDL bewijst zijn grote waarde met nakomelingen als Eddie Blue, Zilton SL Z en Elysium. Inderella is drachtig van Martin Fuch’s Grand Prix-winnaar Chaplin (v.Verdi).

INFORMATIE

Geboortedatum 19-06-2013
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
Stokmaat +- 1,67

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten

FOKMERRIE

Drachtig van Chaplin
Verwachte datum veulen 11-04-2022

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie