ZIROCCO BLUE VDL x CARETINO
Eindigde op
8 bids
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
PEDIGREE
ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
COUPERUS
ACARLA
LICORNE DES FORETS
VOLTAIRE
GEKAS DES FORETS
RINDERELLA VDL
CARETINO
CALETTO II
ISIDOR
FINETTA I
ISIDOR
VERONA
ABOUT
In de afstamming van Inderella is de Olympische tophengst Zirocco Blue VDL verenigt met Holsteiner stam 318D1. Haar moeder Rinderella VDL geniet bekendheid als moeder van de KWPN-goedgekeurde hengst Veron (v.Quite Easy I) en bracht daarnaast ook de Westfaals gekeurde hengst Quinta Real (v.Quite Easy I) en de Oldenburgs gekeurde hengst Chocolat (v.Indoctro), die op internationaal 1.35m-niveau heeft gepresteerd. Zelf is Rinderella VDL een volle zus van de internationaal 1.40m-geklasseerde Camino en halfzus van het internationale 1.45m-springpaard Oki Boy (v.Cardino). Vader Zirocco Blue VDL bewijst zijn grote waarde met nakomelingen als Eddie Blue, Zilton SL Z en Elysium. Inderella is drachtig van Martin Fuch’s Grand Prix-winnaar Chaplin (v.Verdi).
INFORMATIE
Geboortedatum | 19-06-2013 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | +- 1,67 |
FOKMERRIE
Drachtig van | Chaplin |
Verwachte datum veulen | 11-04-2022 |