Volg ons op Social Media:

4. PEGASUS B

GLENFIDDICH VDL x ZIROCCO BLUE VDL

Bacardi VDL Power
Bekijk de volledige collectie van Foals & Embryo's Part 1 (June 2020)

Eindigde op

27 jun. 2020 20:05:00

Verkocht naar Italië

4 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

PEDIGREE

GLENFIDDICH VDL
BACARDI VDL
CORLAND
SUPARDI
TOLIVIA VDL
CORRADO I
NOLIVIA
JARELLA B Elite sport(spr) prok
ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
LICORNE DES FORETS
FARELLA B prok
CAMPBELL VDL
MARELLA keur sport(spr) prest, ZZ-spr/1.35m
Bekijk pedigree

ABOUT

Als enige gekeurde zoon van springfenomeen Bacardi VDL zijn de verwachtingen rondom Glenfiddich VDL hooggespannen. Zijn oudste nakomelingen laten zien veel springtalent te hebben meegekregen. Moeder Jarella B is een elitemerrie en slaagde met 8’en voor reflexen en instelling voor de IBOP. Ze combineert de Grand Prix-hengsten Zirocco Blue VDL (Jur Vrieling) en Campbell VDL (Candice King). Deze lijn gaat terug op de bekende merrie Portella, zij leverde onder meer het internationale 1.50m-paard Corella (v.Saros xx) en staat aan de basis van het Grand Prix-paard Reinetella (v.Lancelot) alsmede de 1.45/1.50m-springende Voppie (v.Andiamo), Dominicus B (v.Vaillant) en Virginia (v.Oramé). Overgrootmoeder Marella sprong op 1.35m-niveau en leverde de internationale 1.40m-springende en 4*-eventer Zlatan (v.Indorado).

INFORMATIE

Geboortedatum 17-02-2020
Geslacht Hengst
Kleur Licht bruin
Studbook KWPN

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie