GLENFIDDICH VDL x ZIROCCO BLUE VDL
Eindigde op
4 bids
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
VIDEO'S
PEDIGREE
GLENFIDDICH VDL
BACARDI VDL
CORLAND
SUPARDI
TOLIVIA VDL
CORRADO I
NOLIVIA
JARELLA B Elite sport(spr) prok
ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
LICORNE DES FORETS
FARELLA B prok
CAMPBELL VDL
MARELLA keur sport(spr) prest, ZZ-spr/1.35m
ABOUT
Als enige gekeurde zoon van springfenomeen Bacardi VDL zijn de verwachtingen rondom Glenfiddich VDL hooggespannen. Zijn oudste nakomelingen laten zien veel springtalent te hebben meegekregen. Moeder Jarella B is een elitemerrie en slaagde met 8’en voor reflexen en instelling voor de IBOP. Ze combineert de Grand Prix-hengsten Zirocco Blue VDL (Jur Vrieling) en Campbell VDL (Candice King). Deze lijn gaat terug op de bekende merrie Portella, zij leverde onder meer het internationale 1.50m-paard Corella (v.Saros xx) en staat aan de basis van het Grand Prix-paard Reinetella (v.Lancelot) alsmede de 1.45/1.50m-springende Voppie (v.Andiamo), Dominicus B (v.Vaillant) en Virginia (v.Oramé). Overgrootmoeder Marella sprong op 1.35m-niveau en leverde de internationale 1.40m-springende en 4*-eventer Zlatan (v.Indorado).