Volg ons op Social Media:

9. LENTE Z

LEVISTO Z x ACOLINO

Nakomeling van de prachtige hengst Levisto Z
Bekijk de volledige collectie van Foals & Embryo's Part 1 (June 2020)

Eindigde op

27 jun. 2020 20:05:00

Verkocht naar Polen

9 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

PEDIGREE

LEVISTO Z
LEANDRO
LANDGRAF I
IDURA
CHICA BAY
CAROLUS I
WAAGE I
ELINETT MV
ACOLINO
ACORADO I
DALETTA
FINETT III Z-spr/1.30m
COR DE LA BRYERE
TREFF AS
Bekijk pedigree

ABOUT

Vader Levisto Z etaleerde zijn grote kwaliteiten op het hoogste niveau met Judy-Ann Melchior en deed daarmee zijn sterke afkomst eer aan. In de 1.60m-rubrieken doen zijn nakomelingen als Pumped Up Kicks, Lennox Luis, Luftikus S, Leasure Z en Lesthago goede zaken. De hagelwitte blikvanger is hier samengebracht met Holsteiner stam 563. Lente Z’s grootmoeder Finett III bracht al meerdere 1.30m-springpaarden waaronder de internationaal presterende Baloubea (v.Baloubet du Rouet) en is daarnaast grootmoeder van het internationaal 1.45m-geklasseerde hengst Camillo VDL (v.Douglas) die als driejarige was aangewezen bij het KWPN en vervolgens in Ierland goedgekeurd is. Finett III is zelf een halfzus van de internationaal springende hengst Cordial S (v.Coriander).

INFORMATIE

Geboortedatum 26-04-2020
Geslacht Merrie
Kleur Vos
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie